LinkedIn

Poznaj naszych trenerów

Linkedin

Krystian Dryniak

CEO

Prezes Zarządu Agencji Interaktywnej Social Media London Style Sp. zo.o, Oficjalnego Partnera Linkedin w Polsce w zakresie Talent Solutions oraz Wise Guys Software House specjalizującym się m.in. w rekrutacji specjalistów IT. W sektorze mediów interaktywnych działa od 2005 r. Ekspert w dziedzinie zarządzania wizerunkiem firm w sferze digital oraz employer brandingu online. Trener w Social Media Academy oraz wykładowca na Colegium Da Vinci w Poznaniu. Pasjonat nowych technologii i mediów. Doradzał w zakresie social media, recruitment 2.0, employer branding m.in: : ABB, ASSA Abloy, Aon Hewitt, Citibank, Credit Suisse, CBRE, Dachser, Ernst & Young, HID Global, UBS, Glaxosmithkline I wiele innych.

Linkedin

Dawid Dryniak

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu Agencji Interaktywnej Social Media London Style, Oficjalnego Partnera Linkedin w Polsce w zakresie Talent Solutions oraz Wiceprezes Zarządu Wise Guys Software House specjalizującym się w tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych i rekrutacji specjalistów IT. Trener w Social Media Academy. Ekspert z zakresu wykorzystywania mediów społecznościowych w Marketingu i Sprzedaży. Pasjonat nowych technologii zaangażowany w branżę startupową. Doradzał w zakresie social media, employer branding oraz social selling dla takich firm jak: Polsat, Allegro, ASSA Abloy, HID Global, Gi Group, Polskie Koleje Linowe S.A.

Linkedin

Katarzyna Michalczyk

Social Media Manager

Ekspert Social Media, z wykształcenia magister komunikacji medialnej. Zawodowo z branżą związana od ponad 4 lat. Przedstawicielka pokolenia Y specjalizująca się w komunikacji z wykorzystaniem aplikacji i portali społecznościowych. Doświadczenie zdobywała pracując dla dużych polskich marek jak na przykład Polskie Koleje Linowe S.A. czy Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Pasjonatka mediów społecznościowych oraz ich czynna użytkowniczka, dzięki czemu na bieżąco śledzi i testuje najnowsze rozwiązania.

Nasze sale szkoleniowe

200 m2

powierzchni sprzyjającej nauce

3000

przeszkolonych osób

2500 h

szkoleń

4000

wypitych kubków kawy

logo SMLS ZAREJESTRUJ SIĘ